Trendy ślubno-weselne zmieniają się jak w kalejdoskopie, ciągle pojawiają się nowe mody, innowacyjne rozwiązania. Pary narzeczonych muszą rzecz jasna za nimi nadążyć, jeśli chcą mieć ceremonię  i wesele, które z pewnością nie okażą się niemodne.

Oczywiście w grę wchodzi nie tylko to, co jest obecnie trendy, ale też indywidualne preferencje i gusta zakochanej pary. Wszak co z tego, że obecnie panuje moda na coś, skoro para zakochanych zdecydowanie woli zupełnie inny motyw na świętowanie najważniejszego dnia w swoim życiu? Trzeba to wypośrodkować!

To jest dziś modne!

Portal ślubny towesele.pl nierzadko podejmuje ten temat, aby dać parom narzeczonych inspirację w kwestii ich outfitów, tego, co ma pojawić się na stołach weselnych, dekoracji, aut, ozdób. Okazuje się, że zakochani bardzo często z owych podpowiedzi i porad korzystają, a kiedy już stają się mężem i żona, cieszą się, że takie właśnie inspiracje pozwoliły im przygotować wyjątkową ceremonie oraz przepiękne przyjęcie.

Organizacja wesela w stylu rustykalnym!

Jeszcze kilka lat temu raczej nikt o tym w kontekście ślubu i wesela nie myślał, dziś coraz więcej ceremonii i przyjęć ma właśnie rustykalny charakter. Bardzo często świętowanie poślubne odbywa się w stodole albo pomieszczeniu, które ją bardzo przypomina bądź zostało na nią ucharakteryzowane (jeśli zaś chodzi o ślub kościelny, pary wybierają małe wiejskie kościółki, w przypadku ceremonii cywilnej natomiast ślub w plenerze). W ramach dekoracji pojawiają się proste, nieskomplikowane bukiety (aby pokazać łączność z naturą i uwielbienie wszystkiego, co sielskie oraz wiejskie). W tym przypadku nietrudno też o stylowe dekoracje, bowiem można wykorzystać chociażby zwyczajny brązowy sznurek, słoiczki, podgrzewacze, butelki czy też konewki.

Blask klimatu glamour!

Swego rodzaju przeciwwagą dla opisywanego powyżej stylu są motywy glamour. Wszyscy ci, którzy kochają luksus i elegancję, są tego rodzaju pomysłami szczerze zachwyceni. W tym przypadku Para Młoda musi się prezentować niczym książę i księżniczka – suknia o kroju rybki lub princessa i frak na pewno okażą odpowiednimi rozwiązaniami. Nie zapominamy oczywiście także o dekoracjach – niech w eleganckich wazonach pojawią się białe albo pąsowe róże, Bohaterowie Dnia zaś niechaj podążają po czerwonym dywanie. Elegancja, szyk klasa!

Który z tych trendów spodobał Wam się bardziej ? A może macie jeszcze inny pomysł na ten dzień?

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ