Planując ślub dbamy o każdy szczegół, ponieważ to wielkie przedsięwzięcie. Zaplanować powinniśmy nie tylko przebieg ceremonii oraz wesela, ale także nasze obrączki, które będziemy później nosić razem z partnerem lub partnerką. Jakie obrączki wybrać, aby służyły nam na lata?

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/zlote-srebrne-i-tytanowe-obraczki-slubne/

Obrączki ślubne

Obecnie oferta rynkowa na obrączki ślubne jest ogromna. Możecie wybrać pełną dowolność przy planowaniu tego zakupu. Zdecydujcie wcześniej również czy chcecie mieć na nich grawer, czy może jakieś inne zdobienia.

Obrączki również dobiera się indywidualnie na palec każdego z was. W końcu należy je dobrze dobrać, aby codzienne ich noszenie nie stanowiło kłopotu, a przyjemność. Obrączki dla kobiet są również mniejsze niż te dla mężczyzn. Dodatkowo kobieta nie musi mieć tej samej obrączki, co jej przyszły mąż. Może dobrać sobie inne dodatki i zdobienia.

Obrączki srebrne

Coraz bardziej popularne są obrączki srebrne. Klasyczne złoto zdaje się odchodzić do lamusa i coraz więcej par decyduje się na wykonanie ich ze srebra lub białego złota. Taka obrączka nie rzuca się mocno w oczy, a także stanowi estetyczny dodatek do codziennej garderoby.

To również świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi złota. Złoto jest dość charakterystyczne, szybciej traci kolor i wygląda kiepsko. Srebro jednakże też ma swoje wady, może sczernieć lub mocno się porysować. Jednakże nie oszukujmy się, to klasyczne mechaniczne uszkodzenia, które wynikają z częstego noszenia obrączek.

Oryginalne obrączki

Niektóre pary decydują się na bardzo niestandardowe rozwiązania i wybierają obrączki z zupełnie innego materiału niż złoto czy srebro. Obecnie na rynku istnieje wiele różnych rozwiązań, zatem jedyną przeszkodzą może być tylko i wyłącznie budżet pary młodej.

Obrączki obecnie można kupić wykonane z drewna, mosiądzu, tytanu, białego złota, metalu oraz innych materiałów, które przyjdą nam na myśl. Jednakże takie obrączki mogą nie kojarzyć się na pierwszy rzut oka z byciem mężatką lub żonatym, co może stanowić problem dla zazdrosnych partnerów.

Przeczytaj też: http://www.dbamourode.pl/kolorowe-paznokcie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ