Region ma mniejsze znaczenie. Śluby i wesela odbywają się wszędzie, w całej Polsce. Bardzo ważne jest, aby osoby uczestniczące w takich wydarzeniach miały zawsze zapewnione jak najlepsze warunki. Jak się okazuje, nie jest to dziś problemem. Trzeba tylko postawić na odpowiednią ofertę. Komfortowa sala weselna, na której można oddawać się tanecznym pląsom, jak też zjeść pyszne weselne dania, nie ma prawa być pierwszą z brzegu. Pary młode dokonują zazwyczaj ścisłej selekcji, tak aby możliwe było wybranie lokalizacji odpowiadającej wszelkim oczekiwaniom.

Udane przyjęcie weselne – co się na nie składa?

Dobre wesele to takie, które na długie lata zapisuje się w pamięci każdego z gości. Od czego to zależy? Na pewno spore znaczenie mają warunki na sali. Musi być dużo miejsca na taniec, ale również na rozsadzenie wszystkich uczestników w wygodny i przemyślany sposób. Organizacja wesela musi uwzględniać zaplecze gastronomiczne, ponieważ pyszne jedzenie to jedna z ważniejszych kwestii. Dlatego dobrą decyzją będzie wybranie takiego obiektu, który gwarantuje smaczne dania na miejscu. Hotel z zapleczem restauracyjnym rysuje się jako najlepsza opcja.

Dwór Fijewo

Fot. dworfijewo.pl

Na Kujawach można się weselić z klasą!

Województwo kujawsko-pomorskie daje szanse na wspaniałą weselną imprezę. Nie brakuje miejsc, które dysponują sporym doświadczeniem w organizowaniu takich przedsięwzięć. Jednym z nich jest Dwór Fijewo – czołowy obiekt hotelowy z restauracją z Golubia-Dobrzynia. Miasto będące jedną z turystycznych pereł regionu jest coraz chętniej wybierane jako lokalizacja wesel. – Nasze atuty to najlepiej przygotowana sala weselna w Golubiu-Dobrzyniu, duża przestrzeń (stanowią ją w praktyce dwie sale bankietowe – przyp. red.) i oczywiście wyborna kuchnia – mówi Agata Małek odpowiedzialna za zarządzanie hotelem. – Naturalnie świeżo upieczeni małżonkowie oraz ich goście mogą też liczyć na wygodne pokoje noclegowe – dodaje z uśmiechem.

Organizacja przyjęcia weselnego nie musi być trudnym wyzwaniem

Sporo osób obawia się, że przygotowanie świetnego, zapadającego w pamięć wesela przerośnie ich możliwości. Dziś nie ma z tym jednak problemu, ponieważ wszystkie kwestie można spokojnie powierzyć profesjonalistom. Dekoracje na sali, zespół muzyczny lub DJ czy wszelkie inne atrakcje stają się domeną wedding plannerów. Ten zachodni trend przyjmuje się w Polsce coraz lepiej. Jeśli miejscem przyjęcia weselnego będzie taki hotel jak Dwór Fijewo, nie ma potrzeby martwić się o wyśmienite menu i nienaganną obsługę. Wesele bez stresu? Na Kujawach to możliwe!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ