Planujesz ślub i martwisz się, czy wybrany lokal spełni Twoje oczekiwania? Obawiasz się, że organizacja wydarzenia oraz obsługa nie przypadną Ci do gustu? Wolisz w praktyce sprawdzić, czy serwowane jedzenie jest smaczne, bo same zdjęcia i menu do Ciebie nie przemawiają? W takim razie idea Wedding Party jest stworzona specjalnie dla Ciebie! Czym jest i jak może Ci pomóc dokonać dobrego wyboru?

Wedding Party – dlaczego warto?

Choć idea Wedding Party w Polsce dopiero raczkuje, znajduje coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Ponieważ nikt nie lubi kupować kota w worku. Wszyscy mamy to do siebie, że chcemy najpierw przetestować usługę. Dokładne sprawdzenie, jak rzeczywiście będzie przebiegać przyjęcie weselne, pozwala podjąć odpowiednią decyzję.

Wedding Party zazwyczaj jest organizowane przez restauracje, hotele lub domy ślubne. Co można zweryfikować podczas tego typu imprezy? Przede wszystkim wygląd lokalu, obsługę, jedzenie, zespół muzyczny i ogólną atmosferę, jaka panuje na przyjęciu zorganizowanym w takim miejscu. Zazwyczaj przy wyborze sali, Młode Pary polegają na opinii znajomych i internautów, a także na pierwszym wrażeniu. Niestety, to ostatnie często bywa mylące. Każdy z nas pewnie nie raz słyszał o przypadku, kiedy wesele nie udało się przez niemiłą obsługę, zimne jedzenie lub wystrój lokalu. Wedding Party pozwala zobaczyć na żywo prawdziwe warunki – dzięki temu łatwiej uniknąć „wpadki”.

married-1937005_1920

Wedding Party – na co zwrócić uwagę?

Jeśli udajesz się na tego typu przyjęcie, nie robisz tego bez przyczyny. Przede wszystkim chcesz sprawdzić realne warunki, na które się zdecydujesz. Na co musisz zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Przede wszystkim na to, czy warunki panujące w lokalu odpowiadają wcześniejszym oczekiwaniom. Na zdjęciach często rzeczywistość jest przekłamana. Potem niestety okazuje się, że nawet dekoracje niewiele mogą zdziałać w wyglądzie sali. Zadaj sobie pytanie, czy jest tam wystarczająca ilość miejsca na to, żeby ludzie mogli się swobodnie bawić. Nie ma nic gorszego niż tłumy depczące sobie po palcach. Dodatkowo ważne jest również rozplanowanie pomieszczenia – tańczący nie powinni przeszkadzać siedzącym, siedzący tańczącym.

Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest jedzenie. Czy jest smaczne?  Jak wygląda – jest podane w sposób, który zachęca do konsumpcji, czy wręcz przeciwnie? Jaka jest temperatura podanej potrawy – odpowiednia, czy za zimna? Te wszystkie szczegóły wpływają na to, czy przyjęcie weselne będzie udane, czy też nie.

Żadne przyjęcie nie uda się też, jeśli obsługa będzie niemiła. Ważne jest to, żeby kelnerzy byli mili i reagowali na prośby gości. Liczy się również profesjonalizm – za to będziesz płacić, dlatego zwróć uwagę, czy obsługa zna zasady savoir-vivre, szybko i sprawnie podaje dania oraz czy regularnie zbiera brudne naczynia. Po to Wedding Party jest organizowane, żebyś mógł zweryfikować swoje wyobrażenia z rzeczywistością.

Wedding Party – to także dobra zabawa!

Jednak Wedding Party to nie tylko sprawdzanie warunków, ale także dobra zabawa. Tańce, dobre jedzenie, przykładowe weselne zabawy, pokazy sukien ślubnych i garniturów – to jedne z wielu atrakcji, które można spotkać, wybierając się na takie przyjęcie.

Niestety, nie wszystkie obiekty, które organizują weselne przyjęcia, dają swoim klientom możliwość uczestniczenia w  Wedding Party. Szkoda, bo to naprawdę ułatwia podjąć decyzję dotyczącą wyboru lokalu. Te zalety docenił m.in. Hotel na Błoniach, który już po raz kolejny przygotował dla swoich klientów taką pokazową zabawę.

wedding-party-2

Dobrze jest sprawdzić, jakie miejsce wybierasz na wesele – w końcu to jedyna taka okazja w życiu. Jeśli jest możliwość wcześniejszego zobaczenia warunków, trzeba z tego skorzystać! Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz mieć wesele marzeń – a na tym przecież zależy każdej Młodej Parze. 

Źródło zdjęć: Hotel na Błoniach, pixabay.com, pexels.com

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ