Niekiedy niewielka naklejka może trafić do klienta skuteczniej niż billboard na ulicy. Wystarczy tylko sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. W niniejszym poradniku dowiesz się, jak wybrać naklejki, które idealnie sprawdzą się przy prowadzeniu kampanii marketingowych. Poznaj szczegółowe informacje i przekonaj się, że to działa. 

Naklejki cateringowe 

Jak sama nazwa mówi, znakomicie sprawdzą się wśród właścicieli cateringów dietetycznych oraz restauratorów. Stylowa naklejka na opakowaniu z posiłkiem z pewnością nie umknie uwadze klientów. To niewielki, lecz zauważalny detal, a to właśnie detale tworzą właściwą organizację firmy.

Naklejki na paczki

Rynek e-commerce rośnie w bardzo szybkim tempie, zlecając zewnętrznej firmie produkcję naklejek możesz z łatwością obrandować paczkę. To kolejny warty uwagi szczegół. Ponadto możesz kupić naklejki, które np. poinformują klienta o możliwości sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. 

Naklejki promocyjne

Organizujesz promocję? Naklej na drzwiach bądź szybie sklepowej informację o przecenie. Trudno o jaśniejszy komunikat dla kupujących, którzy będą mogli korzystnie kupić swoje ulubione produkty. Wystarczy drobny szczegół, aby znacznie poprawić obroty.

Naklejki na samochód

Często poruszasz się po mieście autem? Dlaczego nie wykorzystasz tego, aby móc reklamować swoje przedsiębiorstwo. Wystarczy umieścić naklejkę bądź magnes na samochód w widocznym miejscu. Dzięki temu przyciągniesz uwagę kupujących, a także ozdobisz samochód.

Jakie naklejki wybrać?

Klienci przodującego polskiego sklepu z naklejkami – Naklejkon wybierać mogą spośród wielu interesujących rozwiązań. Naklejki papierowe drukowane są za pomocą technologii laserowej, co sprawia, że grafiki są znakomicie widoczne i wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Inną propozycją mogą być naklejki foliowe, drukowane w technologii solventowej. W tym przypadku drukowanie odbywa się za sprawą plotera atramentowego przy użyciu atramentu pigmentowego. 

Szerokie możliwości

Sklep internetowy Naklejkon oferuje nie tylko interesujące naklejki i magnesy, ale również wiele innych produktów, które idealnie sprawdza się w działaniach marketingowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po etykiety samoprzylepne, prasowanki na koszulki czy podkładki pod kubek i kufel z logo Twojej firmy. To ostatnie rozwiązanie cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród właścicieli małych browarów, którzy pragną dotrzeć do wszystkich entuzjastów dobrego piwa. Oczywiście rozwiązań jest bardzo wiele i należy zastanowić się, które produkty sprawdzą się najlepiej w poszczególnych branżach. Warto więc dokładnie zapoznać się z asortymentem i wybrać produkty, które trafią do klienta. Pamiętaj, że przy wyborze naklejek, magnesów i innych artykułów zawsze możesz zasięgnąć pomocy doświadczonego personelu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ