Obecnie każdy z nas może stylizować włosy w ruchu i bez ograniczeń dzięki prostownicy bezprzewodowej. Dodatkową zaletą jest to, że możemy ją zabrać ze sobą wszędzie i używać jej w każdym dowolnym miejscu.

Rodzaje prostownic bezprzewodowych

Gazowa
Na baterie
Samochodowa

Rodzaje prostownic

Do wyboru mamy wiele takich urządzeń na rynku. Kupując prostownicę powinniśmy zwrócić uwagę na markę, ale również takie kwestie jak regulacja temperatury, powłoka płytek, moc sprzętu, czy też bezpieczeństwo.
prostownica tradycyjna – posiada dwie prostujące płytki i najbardziej podstawowe funkcje jak regulacja temperatury i automatyczny wyłącznik.
prostownica parowa -prostownica wytwarzająca parę podczas prostowania. Dzięki temu dba o odpowiednie nawilżenie i zapobiega wysuszeniu włosów.
prostownica keratynowa- keratyna poprawia kondycję włosów i zapobiega ich niszczeniu. Po prostowaniu włosy są lśniące, miękkie i gładkie.

Zalety prostownicy bezprzewodowej

Prostownica bezprzewodowaCzas użytkowania do 40 minut
Czas ładowania 3-4 godzin
Możliwość wyboru temperatury nagrzewania max 200 stopni C
Mały rozmiar , duża moc. Idealnie pasuje do torebki ,zapewnia profesjonalny rezultat w dowolnym miejscu , w dowolnym czasie.
Bezprzewodowa
Można ją stosować do wszystkich rodzajów włosów
Dodatkowa ładowarka samochodowa

Ranking prostownic bezprzewodowych

1. Artero Go-Go Night to prostownica bezprzewodowa. Mała, poręczna, lekka, idealna na wystawy, w domu i wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do prądu.
2. BaByliss – prostownica bezprzewodowa, gazowa- dzięki ceramicznym płytkom rozgrzewa się równomiernie na całej powierzchni do 215 stopni C. Prostownica posiada zbiornik z gazem. Po zamontowaniu zaworka będzie do wielokrotnego napełniania. Nie musimy pamiętać o naładowaniu akumulatorów, po prostu naciskamy na piezoelektryczny włącznik, włącza się gaz, a po chwili płytki prostownicy są gorące.
3. Rowenta CF 7402 to poręczna bezprzewodowa prostownica z płytkami pokrytymi powłoką ceramiczną, wyposażona w baterie akumulatorowe o długiej żywotności. Dzięki wtyczce samochodowej 12V można ją podłączyć w samochodzie.
4. DIVA FreeStyler Pro (suk266) Prostownica przenośna – akumulator- po naładowaniu akumulatora można użytkować prostownicę nawet do 40 minut (czas ładowania wynosi 3-4 godzin), ceramiczne płytki z mieszanką oleju macadamia, oleju arganowego i keratyny.
5. Bezprzewodowa turmalinowa mini prostownica 17 mm- Bezprzewodowa technologia litowo-jonowa, Ładowarka dostosowana do dwóch rodzajów napięcia – idealne rozwiązanie podczas dalekich podróży.

[Głosów:25    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ