Nastolatkowie chcą być oryginalni, ale przede wszystkim modni, dlatego z zainteresowaniem testują wszystko, co świeże. Fryzjerzy postarali się, by modne fryzury męskie młodzieżowe były nietuzinkowe i różnorodne. Uczesania mają być męskie, perfekcyjnie ostrzyżone, pozostawione w lekkim nieładzie lub utrwalone przy pomocy pasty, gumy, żelu do włosów. Wśród trendów obecne są też klasyczne fryzury męskie: cieniowane włosy i krótkie militarne cięcia, postrzępione grzywki, luźne naturalne stylizacje i małe koczki „na samuraja”. Zwolennicy dłuższych włosów mogą zaczesać je do tyłu lub wybrać męskiego boba.

Fryzury młodzieżowe

W zależności od rodzaju włosów oraz typu urody, każdy mężczyzna może znaleźć stylizację dla siebie. Aby fryzura była zadbana, włosy powinny być czyste i odpowiednio przystrzyżone. I mimo tego, że klasyczne, minimalistyczne stylizacje są zawsze modne, warto czasem zainspirować się najnowszymi fryzjerskimi trendami, które również potrafią zaintrygować. Modne fryzury męskie młodzieżowe dostępne są w wielu wersjach, miedzy innymi:Modne fryzury męskie młodzieżowe
1. Dłuższy przód, krótsze boki i przycięty zarost- „short back and slides” – z krótkimi bokami i tyłem oraz nieco dłuższą górą.
2. Zazczes- długa góra zaczesana do tyłu
3. Długa grzywka, zaczesana na bok- fryzura męska z przedziałkiem, którą poleca się mężczyznom z włosami o średniej długości, bez względu na wiek. Dodatkowym atutem jest fakt, że bardzo łatwo się ją układa.
4. Długa grzywka uniesiona do góry- długa grzywka, zawadiacko podniesiona do góry. Jej stabilne uniesienie zapewni natapirowanie włosów oraz użycie odpowiednich środków do stylizacji.
5. Włosy wycieniowane i zaczesane do przodu- stylizacja wycieniowanych boków oraz grzywki, która jest postawiona do przodu.
6. Kręcone włosy- dłuższe, kręcące się włosy, które stwarzają wiele możliwości ich wystylizowania.
7. Pompadour- z zaakcentowanym przedziałkiem podkreśla zaczesanie włosów na bok, można wykonać na włosach różnej długości.
8. Irokez- krótko obcięte boki oraz wycieniowane na czubku głowy włosy, umożliwiają ułożenie włosów w szpic.

Pielęgnacja modnych fryzur męskich młodzieżowych

Pielęgnacja modnych fryzur męskich młodzieżowych jest bardzo prosta i obecnie coraz większa ilość panów sięga po kosmetyki do pielęgnacji swoich włosów. W tym zakresie nie ma całkowitej dowolności, ponieważ użyte produkty stylizacyjne i sposób ułożenia włosów zależą od ich struktury oraz cięcia wykonanego przez fryzjera. Podstawowymi produktami do modelowania popularnych fryzur męskich są guma, pasta oraz wosk, który oprócz utrwalenia nadaje także połysku. Matowa pasta świetnie nadaje się do codziennych stylizacji naturalnych fryzur.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ