Organizacja wieczoru panieńskiego to zdanie druhny lub świadkowej. W założeniu wieczór ten ma być pożegnaniem przez narzeczoną stanu wolnego. Ostatnia taka noc powinna być więc odpowiednio zaakcentowana. Jeszcze do niedawna główną atrakcją wieczoru panieńskiego był wynajem limuzyny lub striptizem, jednak dziś trendy się zmieniają. Wielu wieczorów panieńskich organizowanych jest w oparciu o motyw przewodni i z kilku godzin przeradza się w kilka dni. Zobacz ciekawe pomysły na wieczór panieńskim.

Wieczór panieński w SPA

Relaks i odprężenie to potrzebne jest każdej Pannie Młodej. Wieczór panieński w SPA jest więc idealnym pomysłem na spędzenie ostatnich chwil wolności. Masaże, maseczki, manicure i pedicure mogą także przygotować się do tego najważniejszego dnia. Wieczór panieński w SPA można zaaranżować w gabinecie kosmetycznym w mieście zamieszkania lub pokusić się o organizację weekendu w SPA np. w nadmorskiej miejscowości, lub w górach. Zaplanowanie takich atrakcji wbrew pozorom nie jest wcale trudne. Większość instytutów SPA posiada w swojej ofercie specjalne pakiety obejmujące wieczór panieński.

City break na wieczór panieński

Kto powiedział, że wieczór panieński powinien ograniczać się tylko do jednego wieczoru? Jeśli marzy ci się jego dłuższe świętowanie, dobrym pomysłem będzie city break. Weekendowy wypad do jednego z europejskich lub polskich miast można połączyć z rozrywkowym życiem nocnym i zwiedzaniem. Imprezowy wieczór panieński można zorganizować w Krakowie, we Wrocławiu, Warszawie lub wybrać zagraniczne destynacje np. Belgrad, Amsterdam czy Barcelona.

Wieczór panieński za granicą

Jeśli myśli się o jeszcze dłuższym wypoczynku niż weekendowy wieczór panieński można przeobrazić w krótki np. tygodniowy urlop. Wypoczynek na plaży czy zwiedzanie jest dobrym pomysłem na odetchnięcie od ślubnych przygotowań. Organizując wieczór panieński za granicą, należy jednak pamiętać, aby odbył się on odpowiednio wcześniej, w ostatnich tygodniach przed ślubem może nie być czasu na długie wyprawy. Na wieczór panieński warto też wybierać europejskie i bliskie kierunki, wyeliminuje to uciążliwą zmianę czasu i ryzyko zarażenia się chorobami tropikalnymi.

Tematyczny wieczór panieński

Kolejnym ciekawym pomysłem na wieczór panieński jest nadanie mu tematu przewodniego i wybranie związanych z nim atrakcji. Można postawić na arabski wieczór panieński połączony z nauką tańca brzucha lub kulinarny, gdzie kilka przepisów zdradzi szef hotelowej kuchni. W zakresie tematycznych wieczorów panieńskich możliwości jest bardzo dużo. Panie, które wolą ekstremalne przygody na wieczór panieński przyjaciółki mogą zafundować jej skok ze spadochronem lub lot paralotnią.

Impreza z tematem przewodnim

Jeśli wolicie bardziej imprezowy klimaty, wieczór panieński można uświetnić imprezą tematyczną np. w stylu Bollywood czy Hollywood. Ciekawym pomysłem jest też garden party czy imprezy hawajskie. Wszystko zależy od pomysłowości organizatorski. Musi jednak ona pamiętać, aby wieczór panieński był przede wszystkim tym wymarzonym dla Panny Młodej. Jeśli nie jest ona zapaloną imprezowiczką, lepiej zorganizować babskie pogaduchy przy winie, niż ciągnąc ją na szaloną imprezę w klubie.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ