Cykl miesiączkowy kobiety to przywilej, choć jednocześnie długa i często bolesna droga ku najpiękniejszej przygodzie w życiu – macierzyństwie. Fazy, które przechodzimy w ciągu całego miesiąca, niosą ze sobą szereg zmian w organizmie. Każda z faz cyklu ma swoje niedogodności. Dni płodne to wzmożone upławy, ból piersi, kłucie w podbrzuszu, po których następują chwile z napięciem przedmiesiączkowym w roli głównej: burza hormonalna, obrzęki, niedoskonałości cery, a wszystko uwieńczone najbardziej nieprzyjemnymi objawami jakie niesie ze sobą okres. Ból brzucha i krzyża to nierzadko bardzo uciążliwe oznaki miesiączkowania.

Wiele z nas musi wspomagać się lekami przeciwbólowymi,często też zmuszone jesteśmy do rezygnacji z codziennych przyjemności, planów a niekiedy pracy. Wiele z nas boryka się również ze wzmożonym apetytem, a co za tym idzie: wzdęciami, zaparciami i nudnościami. Dyskomfort jaki niesie ze sobą krwawienie, to niepotrzebny dodatek do długiej listy dolegliwości miesiączkowych. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort kobiet w tych dniach O.B.® wspiera je dzięki swym niezawodnym tamponom – dopasowanym do fazy miesiączki, intensywności krwawienia, a także anatomii ciała. Każda z nas potrzebuje ochrony jaką dostarcza chłonny tampon O.B.® Aby cieszyć się suchością i wygodą O.B.® stworzyło niezwykle łatwy w aplikacji tampon o.b.® ProComfort™ – https://www.myob.pl/odkryj-tampony-obr. Produkt ten dopasowuje się do ciała dzięki innowacyjnej technologii Dynamic Fit™ z 3D expansion, a jego skręcone rowki uniemożliwiają wydostanie się płynu poniżej tamponu. Aby zapewnić tak doskonałą ochronę również w nocy O.B.® opracowało Tampony o.b.® ProComfort™ Night. Te wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu tampony sprawiają, że kobiece przypadłości stają się mniej odczuwalne, a nawet często zapomniane.

Dla kobiet, które mają problem z aplikacją tamponu, O.B.® wychodzi z propozycją użycia produktu COMPACT APPLICATOR™. Aplikator, w który jest wyposażony, ułatwia umieszczenie tamponu w odpowiednim miejscu z zachowaniem szczególnej higieny.Cała wydzielina dzięki skręconym rowkom trafia do wnętrza tamponu tak jak w przypadku produktów ProComfort™. Aby cieszyć się suchością i niezawodną ochroną należy dobrać odpowiednią chłonność, która dedykowana jest kolejnym dniom okresu. Dla najbardziej obfitego krwawienia O.B.® poleca klasę chłonności Super oraz Super Plus, natomiast w drugiej fazie okresu proponuje chłonność Normal oraz Mini.

Każda z nas zasługuje na jak najlepszą ochronę podczas tych dni, aby kobiecość niosła ze sobą poczucie spełnienia, a droga ku macierzyństwu okazała się wyłącznie radosnym doświadczeniem.

Artykuł partnera.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ