Coraz częściej salon jest postrzegany jako wizytówka. Dlatego też chcemy wyposażyć się w atrakcyjnie wyglądające meble, które podkreślą nas status. Nie inaczej jest z łazienką, po której to zresztą większość gości wyrabia sobie pogląd na temat właściciela mieszkania.

Luksusowe meble wzbudzają podziw i są niezwykle czarujące. Wbrew pozorom każdy może cieszyć się luksusem w swoim mieszkaniu.

Tak więc luksus, ten stan wielkiego komfortu i ekstrawagancji, nie oznacza absurdalnego bogactwa. Oznacza to przejście o jeden stopień powyżej praktycznej funkcji, aby stworzyć uczucie obfitości. I, jak powiedziała Chanel, musi być wygodnie, inaczej to nie jest luksus. Stwórz luksus dla siebie, prosto, na cztery sposoby:

1. Luksusowe meble w jadalni nie są konieczne. Prosty pokój stanie się centrum mieszkania za pomocą subtelnych zasłon, żyrandola lub czegoś, co wykracza poza potrzeby pokoju. Zestaw do parzenia kawy i herbaty w formie bufetu? Czemu nie. Dodaj tekstury wzdłuż całej ściany, z kolekcją talerzy. Tanie i bardzo zindywidualizowane białe talerze można znaleźć wszędzie, od sklepów meblowych po pchle targi.

2. Luksusowe meble w łazience? Niekoniecznie, skup uwagę na detalach. Jeśli twoja łazienka nie przypomina spa w hotelu, żaden problem. Drobne detale stworzą zmysł wytwornego odprężenia, nawet w prostych codziennych zadaniach związanych z kąpielą i pielęgnacją. Przechowuj w dużym szklanym słoju sól do kąpieli. Dodaj żyrandol. Ustaw świece. Powieść obrazy na ścianie. Wszystko to podniesie poziom estetyki i funkcjonalności w tej często używanej przestrzeni.

3. Luksusowe meble w sypialni to zbędny wydatek. Wystarczy kilka prostych trików aby dodać uroku sypialni. Dodaj krzesło bądź fotel do czytania, postaw lampę w kącie. Zmień pościel na coś wyrafinowanego, dodaj kilka poduszek ozdobnych. Zainwestuj w stylowy gazetnik na stare magazyny. A przede wszystkim popraw światło, które stworzy odpowiednią atmosferę.

4. Luksusowe meble w pokoju dziennym – tu akurat warto zainwestować. Ten niezwykle funkcjonalny pokój nie musi wyglądać wyłącznie funkcjonalnie. Postaw na detal. Zdobądź zdobiony kredens lub stylizowaną komodę, aby ukryć potrzebne rzeczy. Znajdź swój styl i upewnij się, że to, co znajduje się poza meblami (narzuty, poduszki, oświetlenie, wazony, świece, obrazy), daje poczucie wyrafinowania, a jednocześnie zaprasza do najbardziej komfortowego salonu w historii.

Te i inne komplety znajdą państwo w salonie meblowym Mebest.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ