Tuby strzelające, wystrzałowe lub strzelające konfetti, armaty lub wyrzutnie z płatkami. Wszystkie te określenia, choć inaczej brzmiące, w istocie odnoszące się do konfetti na ślubie, które na przełomie ostatnich lat, cieszy się ogromną popularnością. Tuby wypełnione płatkami róż, banknotami czy serduszkami, najczęściej wykorzystywane do obsypania Młodej Pary po wyjściu z Kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, a także podczas przywitania na sali weselnej lub w trakcie pierwszego tańca stanowią nieodłączny element każdego przyjęcia ślubnego.

Konfetti na wesele – mały detal, a jakże widowiskowy

Dostępne w formie multikolorowych kwiatków, skrawków błyszczącego papieru w metalicznej wersji lub w kształcie serduszek symbolizujących miłość nowożeńców. Pomysłów na strzelające konfetti jest wiele. Podobnie, jak firm specjalizujących się w ich sprzedaży. Co ciekawe, możemy je wykonać samodzielnie. To rozwiązanie, z którego skorzystają osoby mające dość ograniczony budżet. Wystarczy bowiem drobno pociąć kolorowy papier, aby wykorzystać go później na przyjęciu weselnym. Innym rozwiązaniem są wystrzałowe konfetti na wesele, szczelnie zamknięte w specjalnie przeznaczonych w tym celu tubach, które po uruchomieniu mechanizmu, wystrzeliwują w powietrze (na wysokość kilku lub nawet kilkunastu metrów) zebraną zawartość. Wszystko uzależnione jest od wybranego modelu oraz siły wiatru. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzemy, możemy być pewni, że będzie stanowiło ciekawe uzupełnienie tego szczególnego dnia, jakim jest bez wątpienia ślub. Ich niekwestionowana wartość dekoracyjna cieszy się szerokim uznaniem wśród klientów. I to nie tylko podczas ślubów i wesel, ale również innych zabaw okolicznościowych. Sylwester, Andrzejki, przyjęcia urodzinowe lub dziecięce czy imprezy sportowe – to raptem niewielka część dostępnych okazji, w których zastosowanie strzelającego konfetti znajduje swoje racjonalne uzasadnienie.

Łatwość użycia

Nie tylko bogata różnorodność zabaw, w których można wykorzystać konfetti na wesele stanowi o ich niekwestionowanych atutach. Wspomnieć należy o łatwości zastosowania. Jedyne, co należy zrobić to jedną ręką przytrzymać tubę, drugą zaś przekręcić. I gotowe! Skierowane nad głowy nowożeńców obsypią ich deszczem kolorowych dekoracji, zapewniając całkowite bezpieczeństwo.

Spektakularny efekt

Wystrzelenie kilku tub jednocześnie zapewni widowiskowy widok, który na długo pozostanie w pamięci Młodej Pary, jak i wszystkich zebranych biesiadników. Nie wspominając już o tym, że stanie się świetną okazją do zrobienia imponujących fotografii. Konfetti na wesele jest zatem nieodłącznym elementem każdego przyjęcia weselnego, bez względu na motyw i styl przewodni całej uroczystości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ