Fajerwerki na wesele – nietypowa atrakcja dla pary młodej i gości

0
1097

Marzy Ci się wesele jak z bajki, huczne przyjęcie pełne niespodzianek? Szukasz niepowtarzalnych atrakcji, które urozmaicą ten wielki dzień? Młode pary mają dziś do dyspozycji niezliczoną ilość możliwości. Jednak jak wśród tylu różnych propozycji znaleźć coś naprawdę oryginalnego?

Zdecyduj się na pokaz fajerwerków, a na pewno nie pożałujesz tego wyboru. Prywatne widowisko ze sztucznymi ogniami w roli głównej? Będzie to nie tylko element zaskoczenia, ale również chwila, która z pewnością zostanie na długie lata w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Chcesz dowiedzieć się, jak zorganizować profesjonalne widowisko? Zapraszamy do lektury.

Bezcenne wspomnienia na wyciągnięcie ręki

Fajerwerki na wesele to atrakcja, której popularność z roku na rok rośnie. Nie ma się czemu dziwić. To naprawdę ciekawa alternatywa dla innych rozrywek przewidzianych na ten wieczór, np. fotobudki, baniek mydlanych, lampionów szczęścia, czy fontanny czekoladowej. Fajerwerki na wesele to szeroki wybór efektów świetlnych. Poza standardowymi opcjami, możesz zdecydować się na fontanny, wodospady ognia, płonące kształty, druk pirotechniczny, czy fajerwerki na wodzie. Brzmi ciekawie, prawda?

Jeśli nie jesteś zwolennikiem głośnych wybuchów, znajdzie się również coś dla Ciebie. Firma PyroTech oferuje możliwość zorganizowania cichego pokazu fajerwerków. Co to takiego? Otóż jest to widowisko zorganizowane przy użyciu silentów, czyli petard o mniejszej zawartości mieszanki wybuchowej. Ponieważ to właśnie ona powoduje huk i głośne dźwięki podczas wystrzałów, dzięki zminimalizowaniu substancji w fajerwerkach, mogą być one znacznie cichsze.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny pokaz fajerwerków

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny pokaz fajerwerków?

Pokaz fajerwerków wbrew pozorom nie jest tak łatwy do zorganizowania. Na pewno widowiska nie powinni mieć na głowie państwo młodzi, czy świadkowie. Warto zainwestować w profesjonalny pokaz, a co za tym idzie – grupę fachowców, która stworzy specjalny scenariusz i zrealizuje go od A do Z. Planując widowisko biorą oni pod uwagę szereg czynników, o których laik nawet by nie pomyślał, m.in. ukształtowanie terenu, miejsce odpalania petard, przestrzeń, na której zgromadzą się widzowie, liczbę gości, klimat wesela, godzinę pokazu i wiele innych.

Co więcej, taki profesjonalny pokaz to również pewność, ze całe widowisko przebiegnie bezpiecznie, według wymaganych standardów. Wystrzały fajerwerków pod okiem fachowców powinny być objęte ubezpieczeniem OC i zapewniać pełną ochronę, w przypadku gdy wystąpią jakiekolwiek szkody. Warto również wiedzieć, że przed takim pokazem powinno się powiadomić Straż Pożarną, Policję i Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej. Podejmując współpracę z PyroTech możesz mieć pewność, że wszystkie formalności zrealizują w Twoim imieniu. Zajrzyj na: http://pyro-tech.pl/, by dowiedzieć się więcej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ