Wybierając zaproszenia ślubne, warto dopasować je do własnego gustu i oprawy całego przyjęcia. Jeśli lubicie klasyczne zaproszenia, to bogaty ich wybór znajdziecie w Internecie, i to w cenie nawet 1 zł za sztukę.

Czym zachwycają nas klasyczne zaproszenia ślubne? Czy to subtelnie połyskujący perłowy papier? A może starannie wykonane zdobienia? Niezależnie od tego, jaki styl preferujecie na co dzień, klasyczne, eleganckie zaproszenia ślubne to zawsze dobry wybór. Dlaczego? Z kilku powodów, o których przeczytacie w dalszej części artykułu.

Niedrogie klasyczne zaproszenia ślubne

Przede wszystkim tradycyjne zaproszenia ślubne łączą w sobie to, co najlepsze w tego typu produktach – klasyczny wygląd i cyfrową jakość druku. Ponadto oferowane są po niewygórowanych cenach. Jeśli nie jesteście fanami modnego ostatnio stylu folk nie ma sensu, byście wydawali majątek na ręcznie robione zaproszenia, których cena to nawet 20 zł za sztukę. Przy konieczności zamówienia np. 100 zaproszeń robi się niezła sumka.

Szukając niedrogich, klasycznych zaproszeń ślubnych warto poszperać w sieci. W internetowych sklepach i drukarniach, takich jak Probitus.pl, znajdziecie bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju zaproszeń ślubnych, których ceny oscylują w granicy 1-2 zł.  Do wyboru jest aż 40 kolekcji zaproszeń, a w ramach każdej wiele opcji kolorystycznych do wyboru. Firma oferuje personalizowany wydruk tekstów zaproszeń wliczony w cenę, a także wysyła projekt zaproszeń do zatwierdzenia przed końcowym wydrukiem.

Warto mieć wpływ na szczegóły wyglądu zaproszeń ślubnych

Kolejną sprawą jest estetyka klasycznych zaproszeń ślubnych. Jeśli preferujecie klasyczną oprawę wesela, to eleganckie perłowe zaproszenia ślubne powinny Wam się spodobać. Będą przedsmakiem tego, co czeka gości podczas weselnego przyjęcia. Możecie zdecydować się np. na złocone napisy z Waszymi imionami, na zaproszenia ze wstążką, w różnych formatach.

Choć o gustach się nie dyskutuje, warto podkreślić zalety klasycznych, eleganckich zaproszeń ślubnych. Przede wszystkim dostępne są w wielu kolorach i wzorach do wyboru, a często macie także możliwość samodzielnego doboru faktury papieru, gramatury czy koloru zdobień.

Liczy się także jakość druku i styl dekoracji

Zaproszenia ślubne powinny być wydrukowane na twardym papierze, aby się nie zniszczyły – wszak będą pamiątką dla przyjaciół i rodziny. W sklepie Probitus jest kilka gramatur papieru do wyboru – najlepsza dla zaproszeń ślubnych jest gramatura 200-250 g/m2. Możliwe jest też zamówienie egzemplarzy próbnych. Warto jest zamówić kilka różnych wzorów i porównać je „na własne oczy”, aby wybrać ten idealny.

Pamiętajcie, że najlepsze zaproszenia ślubne mają wyważone wzornictwo, czyli ani nie trącą zbytnim minimalizmem, ani nie przytłaczają bizantyjskim przepychem. Kilka elementów ozdobnych wystarczy, by mieć piękną pamiątkę na całe życie oraz zachwycić gości, którym będziecie wręczać zaproszenia.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ