Pralka stanowi nieodłączny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Przy dokonywaniu wyboru określonego egzemplarza, warto dokładnie przeanalizować parametry techniczne poszczególnych urządzeń oraz własne oczekiwania. Na rynku dostępny jest bowiem bardzo szeroki asortyment pralek. Nim rozpocznie się poszukiwania należy sprawdzić takie elementy, jak dostępna ilość miejsca lub też wziąć pod uwagę wielkość swojej rodziny, która bezpośrednio przekłada się na częstotliwość prania, a więc i ładowność pralki. Na jakie urządzenia warto zwrócić swoją uwagę i gdzie można dokonać ich zakupu? Szeroki wybór pralek dostępny jest pod adresem https://www.oleole.pl/pralki.bhtml. W podjęciu końcowej decyzji pomoże szczegółowa specyfikacja techniczna. Zakup online jest również niezwykle wygodny. Zamówiony towar można otrzymać bezpośrednio pod wskazany adres.

  1. Bosch WAN2406EPL Serie 4 VarioPerfect – oszczędność czasu i energii
  2. Niezawodna pralka Whirlpool EFWSG61283BVPL
  3. Podsumowanie

Bosch WAN2406EPL Serie 4 VarioPerfect – oszczędność czasu i energii

Pralka Bosch WAN2406EPL Serie 4 VarioPerfect charakteryzuje się dużą ładownością, wynoszącą 7 kg. Dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystana w domach większych rodzin, gdzie zawsze sporo ubrań oczekuje na pranie. Nie mniej istotne w tym aspekcie są również kwestie związane z oszczędnością czasu oraz kosztów. Wykorzystanie funkcji VarioPerfect pozwala dostosować urządzenie do własnych potrzeb. TimePerfect redukuje czas prania nawet  65%, natomiast wykorzystanie funkcji EcoPerfect, pozwala na obniżenie zużycia wody oraz energii elektrycznej. Sercem pralki Bosch WAN2406EPL Serie 4 VarioPerfect jest bardzo cichy i energooszczędny, indukcyjny silnik EcoSilence Drive. Obudowa pralki została skonstruowana w taki sposób, by jak najbardziej tłumić wibracje. Skorzystać można z różnorodnych programów, w tym na przykład krótkiego, 15-minutowego programu, za pomocą którego szybko można odświeżyć odzież.

Niezawodna pralka Whirlpool EFWSG61283BVPL 

Pralka Whirlpool EFWSG61283BVPL posiada ładowność 6 kg. To doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą obniżyć swoje rachunki. Umożliwia to wysoka klasa energetyczna A+++, a także innowacyjna technologia, która umożliwia automatyczne dostosowanie zużycia wody oraz energii elektrycznej, poprzez ciągłe monitorowanie cyklu prania. Zastosowany w pralce Whirlpool EFWSG61283BVPL silnik SenseInverter, gwarantuje cichą i niezawodną pracę przez wiele lat, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia energii. Technologia FreshCare+ pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości ubrań. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Dodatkowo pomaga zastosowanie dużego i czytelnego wyświetlacza cyfrowego, za pomocą którego w komfortowy sposób ustawić można wszelkie parametry prania. Różnego rodzaju programy, pozwalają na dostosowanie ich do konkretnego rodzaju materiałów, takich jak bawełna, syntetyki, wełna, pranie delikatne. W przypadku braku czasu na wykonanie cyklu prania, skorzystać można również z 20-minutowego programu odświeżania parowego.

Podsumowanie

Wybór najlepszej pralki nie jest prostym zadaniem. Warto stawiać na sprawdzone marki, które oferują nowoczesne rozwiązania. Korzystając z możliwości zakupu online, można także zapoznać się z opiniami innych użytkowników na temat interesującego nas modelu. Każdorazowo pod uwagę należy wziąć własne potrzeby, przeanalizować funkcjonalność oraz warunki gwarancji. Wysokiej jakości sprzęt będzie służył przez wiele kolejnych lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ