Poszukiwanie właściwego fotografia na ślub, do sesji plenerowej małżonków albo sesji w stylu glamour, to poważne wyzwanie. Fachowców na rynku przecież nie brakuje. Tak odpowiedzialne zadanie chcemy powierzyć komuś, kto odda wyjątkowość uwiecznianych chwil i nasze emocje w ich trakcie. Jednym z takich fotografów jest np. Robert Parma – http://robertparma.pl/.

W kościele, w plenerze i w stylu glamour

Ślub jest wydarzeniem, którego się nie zapomina. Pomóc w tym ma fotograficzna dokumentacja. Ważne jest, by fotograf przed uroczystością wiedział, czego oczekują państwo młodzi i potem uchwycił ich radość, szczęście, wzruszenie. Robert Parma, zanim uruchomi sprzęt, przeprowadza szczegółowy wywiad, aby uniknąć nieporozumień.

Na kościele obowiązki się nie kończą. Towarzyszy parze młodej przed i po ceremonii. Na życzenie Robert Parma aranżuje też sesje plenerowe w atmosferze luzu, bez presji. Dodajmy, że możliwe jest zorganizowane sesji plenerowej małżonków także w Tatrach.

Fotograf stawia na jakość i wygodę, więc nie wykonuje sesji plenerowych w dniu ślubu. Wyjaśnia to tak: – Napięcie emocjonalne w dniu ślubu oraz obowiązki Pary Młodej, stoją w konflikcie z potrzebami wykonania dobrej sesji ślubnej. Przeznaczmy dodatkowy dzień na sesję plenerową, w końcu wszystkim nam zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów!

1a-(5)

Fotografia ślubna nie wyczerpuje oferty Roberta Parmy. Dla osób z Warszawy lub okolic fotograf z przyjemnością zorganizuje sesję portretową albo glamour. Zarówno w profesjonalnym studiu, jak i w plenerze.

Umowy, sprzęt, sytuacje losowe

Przejrzystość – to cechuje usługi Parmy. Przed podpisaniem umowy wszelkie detale są ustalane w rozmowach z klientami. Dokument wszystko precyzuje (termin wykonania, warunki, termin dostarczenia zdjęć itd), w tym wysokość zadatku. Po wykonaniu sesji i obrobieniu zdjęć są one przedstawione do akceptacji, zanim nastąpi wykonanie odbitek.

Fotograf dysponuje profesjonalnym sprzętem i jest przygotowany na każdą ewentualność. Zdjęcia wykonuje dwoma aparatami i ma do dyspozycji kilka lamp błyskowych plus zapas baterii, nie ma ryzyka, że któryś z momentów nie zostanie uwieczniony ”bo bateria padła”.

1b-(4)

Efekt pracy Robert Parma dostarczy zainteresowanym do 4 tygodni od wykonania pleneru. Poza sezonem ten czas skurczy się o połowę. Oczywiście kilka zdjęć będzie udostępnionych wcześniej, aby można było się pochwalić ślubem i sesją na Facebooku.

Fotoksiążki i etui

Skoro zdjęcia uwieczniają wyjątkowe chwile, warto je zapakować w coś specjalnego. Robert Parma oferuje eleganckie, stylowe fotoksiążki drukowane na papierze fotograficznym, wykonane z ekoskóry, drewna lub płótna, na których można laserowo wygrawerować imiona i datę ślubu. Dostępne są też etui na album lub książkę ze skóry, lub ekoskóry. Są też etui na DVD i pendrive’a.

Dorobek

Marketing internetowy zakłada, że zdjęcie mówi z siłą kilkudziesięciokrotnie większą niż słowa. Dlatego warto przyjrzeć się projektom zrealizowanym przez Roberta Parmę na stronie: http://robertparma.pl/ w zakładce ”Galeria”.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ