Zaręczyny to wyjątkowa i symboliczna chwila, w której kobieta zgadza się na spędzenie reszty życia u boku jednego mężczyzny. Panowie chcą, aby ten moment był niezwykły i niezapomniany. Oryginalnym pomysłem na zaręczyny jest np.: parasailing, rejs statkiem, wycieczka off-road czy pobyt w Spa.

Lot na spadochronie dla dwojga

Parasailing to lot na spadochronie, który jest połączony liną z motorówką. To rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu razem i wspólną szaloną zabawę. W czasie lotu para leci obok siebie, na jednym spadochronie. Dla bezpieczeństwa wydarzenie organizowane jest przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Uczestnicy zabawy przed lotem przechodzą krótkie szkolenie teoretyczne. Prezent w postaci vouchera na parasailing można zamówić na stronie internetowej: www.prezentmarzen.com. Po wylądowaniu w wodzie, kobieta z pewnością będzie zaskoczona, kiedy zobaczy pierścionek zaręczynowy w dłoni swojego ukochanego.

Ekstremalne zaręczyny

Oryginalnym pomysłem na zaręczyny jest oświadczenie się kobiecie w czasie ekstremalnej przejażdżki off-road. Wyprawa odbywa się samochodem terenowym. Zabawa polega na pokonaniu autem specjalnie wydzielonej trasy z różnymi terenowymi przeszkodami, jak: ostre zjazdy, pagórki, błoto czy zbiorniki wodne. W czasie szalonej jazdy terenówką można przy okazji podziwiać widoki i cieszyć się wspólnymi chwilami spędzonymi razem. Kierowca i pasażer na trasie mogą się dowolnie zamieniać miejscami.

Rejs statkiem

Mężczyzna może oświadczyć się ukochanej podczas romantycznego rejsu statkiem tylko we dwoje. Voucher na pływanie można zamówić przez Internet, po czym dokonać telefonicznej rezerwacji terminu oraz miejsca z którego się wypłynie. Podczas rejsu przyszłym nowożeńcom może zostać zaserwowana kolacja przez profesjonalną obsługę kelnerską. Nad bezpieczeństwem pary czuwa doświadczona załoga.

Spa dla dwojga

Wspólny relaks w Spa to oryginalne miejsce na zorganizowanie zaręczyn dla ukochanej. Salony odnowy biologicznej oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, jak np.: pływanie w basenie, odpoczynek w jacuzzi, hydromasaż, seans w grocie solnej, saunie czy łaźni parowej. W ofercie Spa są również liczne masaże relaksacyjne i upiększające, a także szereg różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych na całe ciało, dzięki którym kobieta z pewnością poczuje się wyjątkowo odprężona.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ