Piękny wygląd i nienaganna prezencja są dla każdej z pań czymś bardzo ważnym. Kluczowym elementem każdego naszego zabiegu jest to, abyśmy wyglądały zawsze perfekcyjnie, na tyle, aby przyciągać liczne spojrzenia. Piękny elegancki strój, a może sportowy design? To nie jest istotne. Istotne jest to, aby spełniał nasze założenia i cele. Do ubioru dopasowujemy odpowiednią fryzurę i przede wszystkim makijaż. Nie powinnyśmy być wymalowane „jak pisanka”. Oznacza to tyle, aby nie malować się nadmiernie. Makijaż powinien podkreślać naszą urodę, a nie nas szpecić. Jest to więc bardzo istotne, aby znać umiar i nie przesadzać. Pamiętajmy także, aby przed przystąpieniem do makijażu, zawsze nakładać pod spód bazę. Pozwoli to naszej skórze nie przesuszać się, być nawilżoną i odpowiednio przygotowaną na przyjęcie produktu. Rezygnujmy także z produktów, które wpływają na zapychanie się naszych porów. Nie jest to zdecydowanie dobre, a wręcz bardzo złe. Może wpływać negatywnie, gdyż mogą się u nas pojawiać liczne zaskórniki, których jest się potem bardzo ciężko pozbyć. Zatem dobór odpowiednich produktów jest dla nas bardzo istotny. Nie muszą być one bardzo drogie, jednak dobrane dobrze pod względem kolorystycznym i jakościowym.
Mówi się również, że oczy są zwierciadłem duszy. Z pewnością są one bardzo ważne. Nasz rozmówca czy choćby osoby, które na nas mogą patrzeć, mogą zwracać na nie uwagę. Warto zatem, aby prezentował się bardzo dobrze. Powinny być kuszące, zwracające uwagę, nie nienarzucające się nadmiernie. Możemy zastosować zatem sztuczne rzęsy, jeśli nasze nie prezentują się wystarczająco dobrze. Pamiętajmy jednak o tym, aby nie wyglądały przesadnie sztucznie. Mało komu podoba się coś takiego. Wręcz może wywoływać negatywne opinie.
Samo przyklejanie rzęs dla początkujących może być bardzo trudne i uporczywe. Możemy zakładać całe gotowe rzęsy lub kępki. W dzisiejszych czasach możemy się także udać do kosmetyczki, która przedłuży je nam. Żywotność takiego zabiegu to średnio około trzech tygodni, natomiast koszt jest różny, w zależności od miejsca zamieszkania oraz salonu.
Jednak jeśli same chcemy je przykleić, w tym przypadku rozważmy rzęsy, a nie kępki, to bardzo często mamy dołączony do opakowania klej. Jeśli to nasze pierwsze podejście, warto przyłożyć na sucho rzęsy, aby sprawdzić czy mają odpowiednią długość. Jeśli są jednak za długie, odpowiednio przycinamy. Muszą one bowiem pasować do długości naszych naturalnych rzęs. Następnie nakładamy niewielką ilość kleju na stronę, którą będziemy je naklejać. Czekamy około trzydziestu lub czterdziestu sekund, aby klej zaczął łapać. Dopiero potem podchodzimy do ich zakładania. Powinny znajdować się na linii, która łączy naszą powiekę z rzęsami. Zadbajmy też o to, aby nie były naklejone krzywo, to wszystko później będzie widać. Kiedy skończymy, możemy użyć zalotki i tuszu, aby wszystko prezentowało się zgrabnie i jak najbardziej naturalnie. Nadmiar kleju wysycha i przeważnie jest przezroczysty, przez co nie widać go na naszej powiece.

silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ