Odnalezienie właściwego partnera do życia może okazać się ogromnym wyzwaniem, szczególnie jeśli naciska rodzina lub znajomi. Jeżeli szukasz drugiej połówki – partnera, z którym uda Ci się stworzyć związek niemal idealny, pełen miłości i zrozumienia, przeczytaj kilka poniższych wskazówek.

1. Szukam partnera, jestem gotowa podjąć każdy wysiłek

Aby odnaleźć naszą drugą połówkę należy postępować tak, jak z każdym innym życiowym wyzwaniem. Nic nie dzieje się przez przypadek, nie spada samo z nieba. Aby osiągnąć cel musimy podjąć wysiłek. Zrobić wszystko by dopiąć swego. Należy uzbroić się w cierpliwość i dążyć do określonego celu. Zamiast liczyć na szczęście czy cud musisz podjąć inicjatywę. Walka o własne szczęście powinna być dla Ciebie priorytetem. Nie czekaj biernie aż samo się coś wydarzy. Licząc na szczęśliwy los można założyć, że jeszcze długo będziesz sama. W prawdziwym życiu, w przeciwieństwie do romantycznych filmów nic nie dzieje się przypadkiem. Trzeba się ruszyć i aktywnie poszukiwać miłości.

2. Jestem odważna – świat swoi dla mnie otworem

Jak to mówią – do odważnych świat należy. XXI wiek to czasy równouprawnienia. Kobiety mogą podejmować ważne decyzje. Dlaczego by więc nie mogły podjąć pierwsze inicjatywy w kontaktach damsko-męskich? Wiele pań czeka, aż to mężczyzna wykona pierwszy krok. Nie ma w tym nic złego. Jednak jeśli bardzo nam na kimś zależy możemy wyjść z inicjatywą. Nikt nam tego nie zabrania. Zwiększmy swoje szanse na szczęście i wyjdźmy z cienia. Nie wolno nam zabunkrować się w mieszkaniu i czekać na księcia bo tak wypada. Jeśli dopiero kogoś poznałaś także możesz go zaprosić na kawę. Możliwe, że spotkałaś wyjątkowo nieśmiałego chłopaka i nigdy pierwszy nie zaprosi Cię na randkę. Nie ryzykuj i zawalcz o was.

3. Nic nie przyspieszam

Czasami są sytuacje, w których nie należy nic ponaglać. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż samo zacznie się dziać. Nawet jeżeli coś między wami zaiskrzyło, daj sobie i jemu czas na oswojenie się z uczuciami. To nie chwila, by podejmować pochopne decyzje. Naciskanie na szukam partnera może skończyć się jedynie zakończeniem znajomości. Takie zachowanie odstrasza i zniechęca. Musisz wyluzować. To, że wcześniej się nie udawało, nie oznacza, że tym razem też się posypie. Nie jesteś desperatką dlatego spokojnie poczekaj z poważnymi kwestiami życiowymi. Najpierw dobrze się poznajcie, dużo rozmawiajcie a na końcu działajcie.

4. Uczę się na własnych błędach

Każda randka może okazać się totalną klapą i skończyć fiaskiem. Nie z każdym mowo poznanym mężczyzną poczujesz chemię. Czasami należy uzbroić się w cierpliwość, dać sobie czas, spotkać się kilka razy, zaprzyjaźnić. Jeżeli mimo usilnych prób nic z tego nie wyjdzie należy szukać dalej. Wokół jest wielu ciekawych mężczyzn, którzy chcieliby się z Tobą umówić. Jeśli nie zauważasz ich wokół siebie, poszukaj nowych rozwiązań takich jak randki w ciemno. Obecnie Internet daje nam wiele ciekawych możliwości poznania wyjątkowych osób. Nawet jeśli nie poznasz księcia z bajki, możesz liczyć na miło spędzony czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ