Któż z nas nie chciałby mieś niezwykłej pamiątki ze swojego ślubu czy wesela? To w końcu jedyne takie wydarzenie w życiu, które powinniśmy wspominać z rozrzewnieniem, a film, który je dokumentuje powinien prezentować najwyższy możliwy poziom, tak, aby w przyszłości można go było pokazać swoim dzieciom. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych filmy ze ślubów i z wesel w większości były kręcone bez pomysłu, z zastosowaniem kiczowatego montażu. Just Married Video stawia sobie za cel przekroczenie tego schematu i kręcenie filmów, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym estetom.

Działamy od wielu lat, mamy więc gigantyczne doświadczenie jeśli chodzi o filmowanie ślubów. Wśród naszych produkcji znajdują się również imprezy zupełnie wyjątkowe, jak ślub Rozalii Mancewicz – Miss Polonia w roku 2010 i miss internautów, czy Jarosława Kazberuka polskiego kierowcy i pilota rajdowego. W sumie sfilmowaliśmy już ponad 700 wesel, a nasze produkcje obejrzały dziesiątki tysięcy widzów. Jeśli chcesz dołączyć do ogromnego grona zadowolonych klientów – zapraszamy do kontaktu.

Doskonale wiemy, czego nasi klienci od nas oczekują i posiadamy wiedzę i umiejętności, które gwarantują wysoką jakość produkcji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy gotowi dopasować się do potrzeb klienta i uwzględnić jego uwagi. Nasi filmowcy znakomicie znają się na swoim rzemiośle, wiedzą w jaki sposób ustawić kamerę tak, aby osoba filmowana wypadła korzystnie, potrafimy również tak zmontować całość, aby oglądało się ją z przyjemnością, zwłaszcza, jeśli fizycznie uczestniczyło się w wydarzeniu.

Just Married Video to firma doceniana nie tylko przez klientów, ale również przez branżowych ekspertów, między innymi przez portal i magazyn ślubny „Bridelle”, który w 2015 roku przyznał nam nagrodę Trendsetters 2014 za najlepszy film ślubny-reportaż. To najlepsze świadectwo jakości naszych usług.

Organizując ślub i wesele nie warto iść na kompromisy. Zarówno sama impreza jak i dokumentująca ją relacja wideo powinna być nas w stanie wzruszyć, rozbawić i obudzić wspomnienia. To ważne nie tylko ze względu na tradycję, ale również dla samego małżeństwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma to co robimy, dlatego angażujemy się w swoją pracę i cały czas doskonalimy warsztat.

Mimo doskonałej jakości naszych produkcji ich cena znajduje się na bardzo atrakcyjnym poziomie, stąd też ogromna popularność naszych usług. Jeśli więc szukasz firmy zajmującej się filmowaniem ślubów – współpraca z Just Married Video okaże się strzałem w dziesiątkę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ