Masażer to takie urządzenie, którego końcówka lub pewien obszar wprawiany jest w delikatne drgania. Po przytknięciu do ciała rozchodzą się one po systemie nerwowym, dając miłe odczucia. Mogą nie tylko wytwarzać wibracje, ale również pulsować, znacznie zwiększając doznania i nie tylko relaksując, ale także skutecznie i szybko doprowadzając do intensywnego orgazmu.

Masażer specjalnie dla pań

W ofercie producentów masażerów erotycznych znajdują się przede wszystkim modele dedykowane dla pań. Większość z nich wykonana jest z wysokiej klasy silikonu medycznego i zasilana bateriami AAA. Różnią się jednak kształtem oraz oferowanymi możliwościami. Na przykład hipoalergiczny masażer Pretty Wand posiada okrągłą końcówkę, której poziom wibracji można regulować w płynny sposób. Producent obiecuje, że dzięki temu możliwe jest osiągnięcie orgazmu już w kilka minut, a więc jest to idealny sposób, aby szybko odprężyć się np. po stresującym dniu. Z kolei inny masażer, Bgee Deluxe, został wyposażony w główkę zakrzywioną, co czyni z niego idealną zabawkę do stymulacji łechtaczki, sutków, czy dowolnej innej części ciała, która lubi pieszczoty! Całkowicie nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie prezentuje natomiast Iroha by Tenga. Ten masażer ma kształt mieszczącej się w dłoni muszelki, której mocny silnik pracuje w dwóch różnych rytmach i pięciu programach intensywności.

Masażery dla panów

Panowie także mogą korzystać z masażerów, które nie są jednak tak wymyślne, jak dla płci pięknej. Masaże Brave ma za zadanie doprowadzić do orgazmu przez wibracje w odbycie – a ponieważ posiada 30 programów, można przetestować je wszystkie i znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie. Są również inne modele, które umożliwiają równoczesny masaż zarówno odbytu, jak i krocza.

A co z parami?

Masażerów stricte dla par nie ma, jednak podczas wspólnych chwil uniesień można używać masażera do zwiększenia doznań obojga partnerów. Na przykład, w trakcie seksu analnego kobieta może stymulować masażerem siebie lub partnera – do czego idealnie nada się wspomniany wcześniej model Bgee Deluxe. Pozwala to na włączenie dodatkowych doznań do zwykłych zabaw w łóżku i przynosi satysfakcję obojgu partnerów.

Masażer to rzecz, którą dobrze mieć pod ręką – czasem nie ma się ochoty na uprawianie seksu, ale chce się przyjemnie zrelaksować. W takiej sytuacji jest to idealne rozwiązanie, które nie zawiedzie. Na stronach sklepu eRozkosz można znaleźć całą gamę tego typu produktów w dużym wachlarzu cenowym – dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie!

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ