Rzazem w życiu, razem w pracy. Stacjonujący w Rybniku Agata i Michał Kowalikowie żyją fotografią ślubną oraz filmowaniem ślubów. Mając za cel jedno – sprawienie, żeby ich klienci nigdy nie zapomnieli jednego z najważniejszych dni w życiu.

Poznaj Agatę i Michała

Twórcy i pracownicy firmy Foto Film Kowalik – www.fotofilmkowalik.pl, działają w branży fotografii ślubnej i filmowania ślubów od ośmiu lat. Pracą dzielą się w ten sposób, że Agata zajmuje się fotografią, a filmowanie jest domeną Michała. Działają nie tylko w Rybniku. Dojadą do klientów na terenie województw śląskiego, małopolskiego, a także do innych części kraju. Podejmą również zlecenie z zagranicy.

Dlaczego warto skorzystać z ich usług

Powodów, dla których warto zwrócić się do Agaty i Michała, jest kilka. Po pierwsze, oboje są wielkimi pasjonatami swojej pracy. Podchodzą do niej z wielkim zaangażowaniem i maksymalną dbałością o jak najlepszy efekt. Po drugie, wszystko wykonują sami, nad wszystkim mają kontrolę. Po trzecie, rozumieją się doskonale, niemalże bez słów, stąd i efekty ich dotychczasowych działań robią takie wrażenie.

2a

Czwarty powód jest taki, że Agata i Michał przykładają wielką wagę do tego, aby to, co robią, miało charakter dyskretny, naturalny, świetnie opisujący sytuację. Foto Film Kowalik to również indywidualne podejście do klienta i wielki szacunek dla niego, przejawiające się, chociażby w tym, że nigdy nie wykonują dwóch reportaży dzień po dniu. Jest i jeszcze jeden powód, to, co robią, robią na czas i w bardzo przystępnych cenach.

Oferta

Zdjęcia i film to oczywiście ogólne ujęcie oferty firmy Foto Film Kowalik – http://www.fotofilmkowalik.pl/oferta-fotografia-i-film/. Najpopularniejsza opcja to połączenie fotografii i filmowania. W tym wariancie Agata i Michał oferują swoje usługi od godziny 11:00 do 00:30 w nocy, czyli od przygotowań do końca oczepin. W tym czasie przygotują fotografie i materiał filmowy. Państwo młodzi dostaną w efekcie aż 300 fotografii ze ślubu, w pełni obrobionych, zapisanych na przenośnym dysku.

2b

Ponadto w ich ręce trafi zapakowana w eleganckie pudełko 40-stronicowa książka z 60 zdjęciami w wymiarach 25 x 35 cm. Zaprojektowana przez Agatę i Michała. Na dysku zewnętrznym zapisany będzie też około trzyminutowy teledysk ze ślubu oraz film dokumentujący uroczystość, trwający od 45-60 min. Z materiałów filmowych będzie też minutowa zapowiedź ślubu. Pakiet dwa w jednym to także plener ślubny, który odbywa się w innym dniu oraz indywidualna strona z zamieszczonymi zdjęciami oraz filmami.

2c

Istnieje oczywiście możliwość wyboru każdej z usług z osobna, jednakże w pakiecie cena jest atrakcyjniejsza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ