Projektanci prezentujący swoje kolekcje wiosna/lato 2016 na początku tego roku w stolicach światowej mody przyznali prymat kolorowi żółtemu. Choć bezapelacyjnie kojarzy się on z wiosną i latem, ostatnimi czasy nie był zbyt popularny. Jeśli kochasz żółty to teraz jest najlepsza okazja, by to pokazać!

Najpierw jednak spróbuj dobrać odcień żółtego do swojego typu urody. Nie wszystkie osoby wyglądać będą jednakowo dobrze w tym samym odcieniu. A zatem: wiosnom pasować będą żywe i ciepłe odcienie żółci: żonkil, żółta kredka, słońce – to kolory i skojarzenia, które idealnie wpasują się w ten typ urody. Idealnie podkreślą ich delikatną cerę i złote piegi. Drugi z ciepłych typów urody może bawić się żółcią w niemal wszystkich odcieniach, najkorzystniej będzie jednak wyglądał w kolorach na pograniczu żółci i pomarańczu, wyraźnie ciepłych i mocno nasyconych. Typ letni powinien wybierać raczej przybrudzone odcienie, by niepotrzebnie nie gasić swojej delikatnej i przymglonej urody. Natomiast zimie pasować będą pastelowe i raczej zimne odcienie żółtego: limonkowy, seledynowy, oraz wpadający w chłodne złoto.

Jeśli już wiesz, jaki żółty to Twój żółty spróbuj znaleźć dla niego miejsce w twojej szafie. Żółty top lub bluzka to świetny sposób na ożywienie swoich codziennych stylizacji w formule: spodnie plus góra. Będzie pasował zarówno dżinsów (szczególnie w głębokim odcieniu niebieskiego), jak i do zielonych, czy oliwkowych bojówek, jak i czarnych cygaretek. Pięknie ożywi każdą stylizację, w której do prostej góry zakładasz marynarkę w kolorze czarnym i granatowym lub kardigan.

Żółte spodnie lub spódnica to propozycja dla nieco odważniejszych pań, ale już radosna, żółta, rozkloszowana sukienka będzie pięknie wyglądała w każdym wieku. Świetnym sposobem na poprawienie sobie humoru będzie kupno żółtego płaszcza, dzięki któremu nawet najbardziej ponura wiosenna aura wyda się przyjaźniejsza.

Najmodniejszy w tym sezonie kolor buttercup zestawiać możesz z szarościami, błękitami, zgaszonymi czerwieniami i zgniłymi zieleniami i brązem. Przy założeniu, że któryś z tych kolorów prawdopodobnie masz w swojej szafie nie pozostaje nic innego jak tylko ruszyć na poszukiwania żółci idealnej!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ