Imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, chrzest oraz inne tego typu przyjęcia wymagają odpowiednie organizacji. Tort jest w tym przypadku częścią kulminacyjnym. Niestety jego przygotowanie może być czasochłonne oraz nie w każdym przypadku może wyjść tak jak trzeba. Nikt nie ma przecież idealnych zdolności cukiernicze, a dodatkowy stres oraz presja czasu robią swoje. Dlatego świetnym rozwiązaniem tego problemu jest zamówienie tortu. Ten sposób nie tylko zaoszczędzimy swój czas, ale również dawczynie miał pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na zakup produktów do tortu. Oto kilka propozycji, które bo mogą zdecydować się na, jaki tort zamówić na daną uroczystość.

Zobacz też: https://www.zlecenia.pl/blog/zamawianie-tortu/

Tort z okazji chrztu

Na taką okazję najlepiej jest wybrać jasną kolorystykę, która zazwyczaj kojarzy się z chrztem. To właśnie dlatego idealnym wyborem tego dnia będzie postawienie na tort oparty na biszkopcie i jasnym kremie. Zdobienie kwiatami, z lukru czy białymi świeczkami podkreśli charakter tortu na daną okazję. Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie cukrowych figurek na przykład w kształcie bucików. 

Torty z okazji urodzin

Nie ma chyba bardziej kojarzącej się okazji z tortem, niż właśnie urodziny. Dobór tortu jest tutaj złożony, ponieważ zależy on od jubilata oraz jego upodobań. Piekarnie cukiernie oraz firmy cateringowe potrafią zdziałać niesamowite cuda, jeżeli chodzi o dekoracje tortu. Tak jak mówiliśmy wcześniej jest ona dowolna I zależy od osoby odchodzącej urodziny oraz od wieku. Na torcie oczywiście muszą znaleźć się w świeczki. Najlepiej jest postawić na taką ilość, ile lat kończy solenizantko można zdecydować się również na świeczki w postaci cyferek. 

Tort na osiemnastkę

Jest to niesamowity dzień dla osoby obchodzące urodziny. Warto aby tort podkreślał inność tych urodzin od wszystkich innych, oraz przypominał, że wiek 18 lat wiąże się wejściem w dorosłe życie, a jednocześnie zachowanie klimatu młodzieżowego luzu oraz buntu. 18 urodziny ma się przecież raz w życiu, warto więc trochę zaszaleć. Ozdoby w postaci symbolicznej butelki alkoholu, paletka cieni czy banknoty dodają dowcipu oraz pikanterii całemu wypiekowi. 

Ile kosztuje tort na zamówienie?

Cena takiego tortu nigdy nie będzie jednakowa. Zależy Ona od kilku czynników między innymi od tego Z czego jest zrobiony, Jaka jest ilość dodatków oraz jaka jest jego wielkość. Prosty tort z bitą śmietaną i owocami będzie dużo tańszy niż ten wzbogacony kremem czekoladowym, pralinami i migdałami. Do tego dochodzi również konkurencja między firmami, która sprawia, że ceny tortów będą różniły się od siebie. Przyjmuje się jednak przeciętnie, że za kilogram tortu zapłacimy od 50 do 120 zł.

Zobacz też: http://www.otoli.pl/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-cateringu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ