Dobre tusze do rzęs powinny przede wszystkim nie obciążać naszego budżetu. Na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego tuszu do rzęs Panie stawiają na wygląd i kształt szczoteczki, konsystencje tuszu, zapach. Ważna jest także konsystencja tuszu – powinna być dosyć gęsta i bez grudek. Maskarę najlepiej wymieniać co 3-4 miesiące, codzienne używanie sprawia, że wtłaczasz w nią sporo powietrza, co zmienia jej konsystencję, a przez to trwałość.

Rodzaje tuszu do rzęs

Najbardziej polecane tusze do rzęs pogrubią lub wydłużą rzęsy, ale także je odżywią, wzmocnią i perfekcyjnie wykończą makijaż oczu.
Tusz pogrubiający – jest gęsty, zwiększa objętość rzęs
Tusz przedłużający – pomaga wydłużyć rzęsy
Tusz podkręcający – o efekcie podkręcenia decyduje specjalny składnik mascary i szczoteczki
Tusz klasyczny – uzyskujemy naturalny efekt delikatnie podkreślonych rzęs.
Tusz przedłużająco-pogrubiający – to najbardziej popularny rodzaj.
Tusz ułatwiający rozczesywanie – tusze tego typu zaopatrzone są w specjalną szczoteczkę przypominającą miniaturowy grzebień, która pozwala na dokładne rozłożenie kosmetyku na każdej rzęsie z osobna.
Tusz wodoodporny – nie rozmazuje się pod wpływem działania wody
Tusz hypoalergiczny – najbardziej odpowiedni dla alergików oraz dla tych, którzy noszą szkła kontaktowe, nie podrażnia.Tusze do rzęs opinieProducenci prześcigają się w pomysłach i tworzą coraz to nowsze i oryginalniejsze aplikatory. Ich kształt i wielkość mają wpływ na końcowy efekt makijażu. Inne szczoteczki wydłużają rzęsy, jeszcze inne je pogrubiają. Są też i takie szczoteczki, które malują najmniejsze rzęsy wyrastające w kącikach oczu.

Najlepsze tusze do rzęs

Najlepszy tusz do rzęs to taki, który nie sklei, nie zniszczy i nie obciąży rzęs, a jednocześnie nada im pożądany efekt. Najbardziej polecane tusze do rzęs pogrubią lub wydłużą rzęsy, ale także je odżywią, wzmocnią i perfekcyjnie wykończą makijaż oczu.
1. Tusze do rzęs Maybelline Volum Express Curved Brush- Konsystencja tuszu jest gęsta, jednak dużym plusem jest fakt, iż nie skleja rzęs.
2. Golden Rose, SEXY BLACK MASCARA- Nie kruszy się, ani nie osypuje, zwiększa objętość rzęs.
3. Maybelline NY, Maskara BigEyes- posiada podwójną szczoteczkę. Mała szczoteczka służy do podkreślania dolnych rzęs.
4. CELIA Woman, Mascara pogrubiająca- ładnie tuszuje rzęsy oraz zapobiega ich sklejaniu. Dobrze się zmywa.
5. Bourjois, Mascara Twist HIT- Doskonale podkreśla oczy. Pogrubia, wydłuża i nadaje rzęsom intensywny czarny kolor.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ