Rodzajów tuszy do rzęs jest bardzo wiele. Znajdziemy między nimi te pogrubiające, wydłużające, jak również te powracające. Jednak każda z Pań chce, aby ich tusz posiadał wszystkie te cechy. Najlepszym wyborem w takim wypadku jest tusz z efektem sztucznych rzęs. Jest najbardziej popularnym kosmetykiem a dodatkowo cena jest przystępna. Mocowanie i noszenie sztucznych rzęs to niełatwa sztuka, na szczęście bardzo podobny efekt można uzyskać dzięki tuszom dlatego też warto jest mieć w swojej kosmetyczce. Jeśli chodzi o cenę to jeśli odpowiada nam ten droższy, to warto przemyśleć czy nie jest on opłacalny. Jeśli zdecydujemy się na aplikację sztucznych rzęs będziemy się nimi cieszyć do momentu kiedy nie będzie trzeba ich uzupełniać co wiąże się z kolejnym wydatkiem. Dodatkowo obciążają nasze prawdziwe rzęsy. Tusz możemy aplikować kilkanaście czy kilkadziesiąt razy a codziennie możemy go zmyć i dać odpocząć naszym naturalnym rzęsom.

Tusz posiadający efekt sztucznych rzęs

Tusz efekt sztucznych rzęsProducenci oferują tusz do rzęs efekt sztucznych rzęs, który ma nas skusić do jego zakupu. Jednak warto jest odpowiedzieć sobie na pytanie jakiego tuszu tak naprawdę potrzebujemy. Na przykład jeżeli posiadamy długie rzęsy, niepotrzebne będzie nam ich dodatkowe przedłużenie. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest szczoteczka. Najlepiej jeśli będzie miała dużo włosków, dzięki niej nasze rzęsy nie będą się sklejały.

Ranking tuszy do rzęs efekt sztucznych rzęs

Maybelline tusz Colossal Volum Express- idealnie pogrubia nam rzęsy, a dodatkowo możemy kupić go w przystępnej cenie.
Tusz L’Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture Mascara- zawiera on formułę z jedwabiem, który pokrywa idealnie nasze rzęsy czarnym pigmentem.
Max Factor tusz Masterpiece MAX- zwiększa objętość rzęs nawet czterokrotnie, nie kruszy się, nie rozmazuje i nie podrażnia oczu u osób noszących soczewki kontaktowe.
Tusz YSL Volume Effet Faux Cils Mascara- pogrubia i wydłuża, i dodatkowo odżywia rzęsy.
Szczoteczka do efektu sztucznych rzęs
Warto jest wiedzieć, że tusz efekt sztucznych rzęs to nie tylko konsystencja samego tuszu. Tak naprawdę bardzo duże znaczenie ma również szczoteczka. Żeby nasze rzęsy naprawdę miały efekt sztucznych rzęs potrzebujemy trzech szczoteczek.
Grzebyczek- najlepsza aby rozczesać rzęsy po nałożeniu serum i żeby nadać im czarny kolor.
Silikonowa z efektem podkręcenia-nie tylko przyciemi rzęsy, ale jednocześnie otworzy szerzej nasze oczy.
Pogrubiająca- da nam efekt sztucznych rzęs poprzez maksymalne pogrubienie rzęs wcześniej już podkręconych.

[Głosów:4    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ