Metoda rzęs 3D polega na doklejaniu do jednej rzęsy naturalnej dwóch albo trzech rzęs sztucznych. Metoda ta jest szczególnie zalecana dla Pań, które mają bardzo rzadkie rzęsy naturalne. Z zabiegu przedłużania rzęs korzystają przede wszystkim osoby, które nie mają czasu na wykonanie makijażu oka, a chcą wyjść z domu z kompletnym makijażem. Mogą z tego zabiegu skorzystać także osoby których naturalne rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie.

Rzęsy 3D

Do wykonania zabiegu stosujemy profesjonalne kleje do rzęs, które posiadają certyfikaty najwyższej jakości. Sam zabieg przedłużania rzęs jest bardzo czasochłonnym zajęciem, wymagającym staranności i precyzji, może trwać nawet do 3 godzin. Efekt rzęs 3D utrzyma się więc maksymalnie do 6 tygodni. Ponieważ systematycznie wypadające rzęsy przestają wyglądać estetycznie, dlatego zalecane jest regularne uzupełnianie. Metoda objętościowa jest całkowicie bezpieczna, stosowane w niej rzęsy są bardzo cieniutkie dzięki czemu nie obciążają naszych naturalnych rzęs nawet przy potrojonej ich ilości.

Pielęgnacja po zabiegu rzęs 3D

Rzęsy 3d opinieJak po każdym przedłużaniu rzęs jakąkolwiek metodą musimy pamiętać szczególnie o pielęgnacji zarówno po zabiegu jak również później. Rzęsy 3D są ulubioną metodą przedłużania rzęs, kobiety bardzo chętnie decydują się na tego rodzaju rzęsy. Podkreśla ona oczy i nie musimy martwić się o makijaż oczu na przykład na basenie czy w saunie.
1. Przez pierwszy dzień nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej, tłustych kremów.
2. Ograniczając kontakt rzęs z woda wydłużysz ich czas użytkowania.
3. Makijaż usuwaj delikatnie beztłuszczowymi preparatami, najlepiej użyj specjalnych płatków lub chusteczek bezwłokienowych do demakijażu
4. Możesz stosować beztłuszczową maskarę, lecz nie wodoodporną.
5. Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotek.
Przeciwwskazania do wykonania rzęs metodą 3D
całkowity brak naturalnych rzęs
– zaćma, jaskra
– zapalenie spojówek
– zespół suchego oka
– ropne zapalenie oczu
– opryszczka powiek, stany zapalne skóry powiek
– infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka
– trichotillomania – nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs
– wcześniejsze wykonanie trwałej na rzęsach.

Decydując się na aplikację rzęs 3D koniecznie poszukajmy zaufanego salonu z doświadczoną stylistką rzęs. Ponieważ musimy wiedzieć, że nie odpowiednio wykonany zabieg przede wszystkim niszczy, jak również osłabia rzęsy naturalne.Stylistka, która przeszła odpowiednie szkolenia, pracuje na preparatach atestowanych i wysokiej klasy. Dodatkowo potrafi przykleić rzęsy tak, aby nie odpadły nam rzęsy po dwóch dniach oraz aby się nie posklejały.

[Głosów:13    Średnia:1.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ