Wyspy jeszcze kilka lat temu były prawdziwą ostoją Polaków, miejscem, do którego nasi znajomi czy członkowie rodziny chętnie emigrowali w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, którzy szukali środków na to, by wybudować dom, dorobić się, założyć własną firmę, wrócić jako „ktoś”. Dzisiaj oficjalnie pracy w Anglii od zaraz dla Polaków jest znacznie mniej, chociaż wciąż nie słabnie zainteresowanie.
Pracy w Anglii od zaraz należy szukać dzisiaj w agencjach pracy – zarówno polskich, jak i angielskich. Trzeba przy tym wszystkim jednak pamiętać, że znacznie wyższe zarobki można otrzymać korzystając z pośrednictwa brytyjskich agencji pracy. Wystarczy jedynie podstawowa znajomość języka angielskiego, aby znaleźć dobrze płatne zajęcie dla siebie w zasadzie w wybranym dla siebie sektorze.
Na stronach Internetowych z ogłoszeniami o pracę również można znaleźć pracę – na własną rękę, zupełnie bez pośredników. Wśród ofert można znaleźć prawdziwe perełki, takie jak praca przy pakowaniu czekoladek dla prawdziwych smakoszy, w dodatku bez znajomości języka angielskiego, a więc oferta absolutnie dla każdego. W dodatku można zarobić od 8,80 do 9,60 funta za godzinę.
Praca znajdzie się też dla kierowców zawodowych z prawem jazdy kategorii C+E. W tym wypadku za zmianę można zarobić od 130 funtów dziennie plus bonusy do 150 funtów dziennie. Raca nie różni się niczym od tej wykonywanej w Polsce, a więc zgodnie z obowiązującym europejskim czasem pracy jazdy i pracy kierowców trzeba przewozić towary między firmami czy magazynami.
Sporo ofert pracy, w tym bez znajomości języka, można znaleźć w różnego rodzaju magazynach przy prostych pracach. Zmiany są zazwyczaj dwunastogodzinne, jednak zarobki są wcale niezłe – z pewnością zaś lepsze niż w naszym kraju. Dla przykładu w magazynie z napojami można zarobić od 9,25 funta brutto za godzinę pracy.
Praca w Anglii od zaraz znajdzie się również dla osób ze znajomością fachu, jakim jest budowlanka oraz wykończenie wnętrz. W tym przypadku najlepsi są w stanie zarobić naprawdę sporo na godzinę, a stawka bywa do uzgodnienia na miejscu z pracodawcą.

mediaelite.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ