Wciąż dla wielu z nas znakiem jakości i gwarancją bezpieczeństwa jest korzystanie jedynie z usług banków – najlepiej zaś z tego, z usług którego korzystamy od dawien dawna. Jeśli chodzi jednak o pieniądze, których potrzebujemy na dowolny cel – i o ile nie jest to żadna poważna suma – niekoniecznie właśnie bank powinien być brany w pierwszej kolejności pod uwagę. Banki gwarantują nam nie tylko teoretyczne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, ale najczęściej również sporo formalności oraz wydłużony czas oczekiwania na rozpatrzenie każdego wniosku. Również tego o drobną pożyczkę.
Nie zawsze bank będzie również zainteresowany udzieleniem nam pożyczki – jeśli akurat jesteśmy w sytuacji finansowej, w której nie możemy natychmiast przedstawić zaświadczenia o zarobkach, jednego z najczęściej wymaganych przez banki dokumentu wystawianego na naszą prośbę przez pracodawcę, zostają nam jedynie instytucje pozabankowe oraz pożyczki bez zaświadczeń.
Nie każdy konsument dzisiaj wierzy, że takie pożyczki, jak pożyczki bez zaświadczeń faktycznie istnieją. To jednak fakt, a wynika on z konieczności posiadania atrakcyjniejszej oferty od banków. Jeśli te zwlekają z wydaniem decyzji i wymagają miliona druków i druczków, instytucje pozabankowe działają dokładnie odwrotnie – szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności gwarantują otrzymanie pieniędzy, których potrzebujesz w trybie pilnym.
Kolejnym faktem jest, że pożyczki bez zaświadczeń naprawdę działają. Nie oznacza to, że parabank nie będzie sprawdzał twojej zdolności kredytowej czy twoich możliwości finansowych jako dłużnika. W przeważającej części przypadków zostaniesz sprawdzony w rejestrach dłużników, zostanie sprawdzona również twoja historia spłacania poprzednich zobowiązań kredytowych czy pożyczkowych, jakie miałeś. W wielu przypadkach jest również obliczany twój scoring – podobnie jak w bankach. Tutaj jednak szansa na dostanie pieniędzy jest znacznie większa i powinieneś o tym pamiętać, jeśli nagle braknie ci funduszy na jakikolwiek cel.

takeitizzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ