Jeśli przymierzasz się do zakupu swojego pierwszego zegarka, koniecznie zapoznaj się z tym poradnikiem. Dzięki niemu dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas kupowania czasomierza, jaki znajdzie się na twoim nadgarstku.

Zobacz też: http://jegoego.pl/czy-warto-kupic-zegarki-casio/

Nie wybieraj zegarków ,,modnych’’

Brzmi jak błędna rada – nie sądzisz? Jak to nie kupować zegarków, które są modne? Jest to jednak jak najbardziej praktyczna rada, ponieważ decydując się na swój pierwszy zegarek powinieneś wybrać jak najbardziej uniwersalny. Są na to dwa kluczowe powody. Po pierwsze – skoro jest to twój pierwszy zegarek, to znaczy że nie masz innego. Modne zegarki są zazwyczaj bardzo charakterystyczne, mają oryginalny kolor, specyficzną bransoletę itd. Bardzo często z tych względów są to zegarki sezonowe. Chyba nie chcesz, aby kupiony zegarek po miesiącu wyszedł z mody. Co innego, jeśli masz już kilka zegarków – wtedy jakiś jeden modny model jest jak najbardziej wskazany, ale nie w przeciwnym razie. Po drugie – jeśli to będzie twój pierwszy zegarek i innego nie masz, to znaczy, że będziesz nosić go niezmiennie. Tylko bardzo uniwersalne zegarki pasują do wszystkiego.

Wygodna bransoleta

Zegarek powinien być jak najbardziej wygodny. Jest on na naszym nadgarstku często całe dnie. Niewygodna bransoleta, która uwiera lub jest wykonana ze sztucznych materiałów (mogących uczulać) mogą sprawić, że noszenie zegarka będzie zarówno niekomfortowe, jak i szkodliwe dla naszej skóry. Bransoleta zegarka powinna być więc jak najwygodniejsza. Warto przymierzając zegarek, ponosić go chwilę, aby upewnić się czy nie obciera, nie uwiera i praktycznie go nie czujemy.

Zegarek solarny – tak czy nie?

W ostatnim czasie bardzo popularne są zegarki solarne. Mają one system solarny i słyną z tego, że są niezwykle dokładne i trwałe. Taki zegarek będzie świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli decydujemy się na pierwszy zegarek i chcemy, aby posłużył nam jak najdłużej. Należy liczyć się z tym, że zegarki solarne są droższe od zwykłych, klasycznych. Będzie to jednak dobra inwestycja na lata!

Przeczytaj też: http://www.otoli.pl/portale-randkowe-plusy-i-minusy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ