Sztuczne rzęsy trzymają się na specjalny klej. Od jego jakości oraz od tego, jak jest traktowany przez pierwsze dwadzieścia cztery godziny od nałożenia zależy bardzo wiele. W tym czasie nie można rzęs nadmiernie moczyć, przebywać w zaparowanych, gorących pomieszczeniach, stosować gorącej wody do mycia. Rzęs nie należy czesać zbyt często, ale dobrze jest pamiętać o tym przynajmniej raz dziennie, najlepiej rano. Sztuczne rzęsy, które najczęściej wykorzystuje się do zabiegu przedłużania rzęs wykorzystuje się najczęściej sztuczne rzęsy wykonane z protein naturalnego jedwabiu, futra norek syberyjskich lub materiałów syntetycznych. Najbardziej polecamy rzęsy jedwabne, które są bardzo miękkie, w dotyku, praktycznie nie czuć ich na oku i wyglądają jak nasze naturalne rzęsy.

Zalety przedłużania rzęs

Twarz wydaje się być bardziej promienna i atrakcyjna. Oczy są podkreślone i zawsze widoczne. Nie trzeba ich już tuszować, wobec czego nawet makijaż zajmuje mniej czasu. Kobiety przedłużające rzęsy metodą 1 do 1 osiągają bardzo naturalny efekt pięknych i długich rzęs. Także w przypadku zastosowania metody objętościowej można uzyskać naturalny wygląd. Jeżeli istnieje potrzeba podkreślenia rzęs, zaleca się stosowanie specjalnego tuszu do przedłużonych rzęs. Sztuczne rzęsy należy regularnie przemywać letnią wodą, aby oczyścić je z zabrudzeń i tłuszczu, które mógłby spowodować uszkodzenie kleju. Nie obciążają ani nie niszczą naturalnych rzęs. Dzięki nim zyskujemy podwójną objętość i nawet do 70 procent dłuższe rzęsy. Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i wyjątkowy.

Zasady pielęgnacji sztucznych rzęs

Jak pielęgnować sztuczne rzęsyNie mocz rzęs ani nie przebywaj w wilgotnym pomieszczeniu przez co najmniej 24 godziny od czasu przedłużania
Przez pierwsze 2 dni nie rób sobie parówek na twarz, nie chodź na basen ani nie myj twarzy gorącą wodą.
Staraj się nie drapać ani nie pocierać oczu. Jeśli swędzi cię skóra na powiece podrap się ostrożnie w taki sposób, aby nie dotykać linii rzęs.
Nie używaj zalotki. Rzęsy przedłużane są już podkręcone.
Nie używaj żadnych tłustych produktów takich jak wazelina, tłusty płyn do demakijażu oczu, olejków ani tłustych cieni do oczu.

Unikaj sauny

Po kąpieli, prysznicu czy przy wyjściu z basenu nie wycieraj oczu ręcznikiem.
Absolutnie wystrzegaj się teraz tuszu do rzęs.
Jeśli jedna z rzęs się częściowo odklei nie ciągnij jej na siłę. Jeśli ci przeszkadza możesz ostrożnie odciąć ją za pomocą nożyczek
Jeśli będziesz prawidłowo dbać o rzęsy utrzymają się one przez okres 3 tygodni.
Cienie z powiek zmywaj za pomocą patyczka higienicznego oraz wacików.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ