Rocznice to szczególne momenty, przy okazji których chętnie obdarowujemy się różnymi prezentami. Najczęściej, są to prezenty tematyczne, związane zarówno z samą okazją, którą świętujemy, jak i osobą, którą pragniemy obdarować. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem prezentu na rocznicę – warto rozważyć zakup czekoladowych smakołyków. Jak dobrze wiadomo, wszyscy lubią czekoladę, a wykonane z niej smakołyki to idealny dodatek do prezentu na każdą rocznicę. Poniżej podpowiadamy – jaki rodzaje czekoladek warto wręczyć, jeśli zależy ci na podkreśleniu wyjątkowości rocznicy.

Czekoladowe pomysły na obchody rocznicy ślubu

Osobom poszukującym pomysłów i inspiracji pragniemy podpowiedzieć, że idealnym „zwieńczeniem” i dopełnieniem każdego prezentu jest czekoladowy smakołyk. I nie musi być to oryginalna belgijska czekolada sprowadzana zza granicy; w zupełności wystarczy, jeśli zdamy się na nasze krajowe wyroby, które smakują równie dobrze. Wbrew pozorom, do wyboru mamy wiele typów czekoladek, które są dedykowane do świętowania rocznicy.

Po jakie warto sięgać? Przede wszystkim – pragniemy doradzić wybór czekoladowej figurki przedstawiającej parę zakochanych. Figurki takie wykonane są z czekolady mlecznej oraz białej, których masy tworzą poszczególne elementy. Popularne jest przedstawienie młodej pary, w którym suknia panny młodej i koszula pana młodego są wykonane z czekolady białej, a reszta – z mlecznej.

Popularne figurki czekoladowe to również te w formie lizaków. Mogą przedstawiać różnorodne motywy – miłosne, zabawne, przypominać emotikonki lub inne wybrane motywy. Lizaki takie są dość duże i bardzo smaczne. Można je spożywać zarówno jak typowego lizaka – czyli liżąc – jak i odgryzając małymi kawałkami.

Czekoladki na rocznicę – jakie warto wybrać?

Zestawy czekoladek to prezent zawsze trafiony. Dlatego – jeśli nie możesz zdecydować się na żadną figurkę czekoladową, warto wybrać bombonierkę lub w innej formie czekoladki na rocznicę. Szczególnie popularne są te zestawy, w których znajdują się pralinki o różnorodnym nadzieniu lub czekoladki o rozmaitych kształtach i formach. Wybierając, warto zwrócić uwagę również na sposób ich zapakowania – najlepiej wypadają czekoladki zapakowane w estetyczne, drewniane szkatułki.

Czekoladowe sztaby to wybór idealny, jeśli pragniemy obdarować osobę będącą „prawdziwym czekoladowym łasuchem”. Sztabki takie imitują sztabki złota – zarówno swoim kształtem, wielkością jak i umieszczonymi na wierzchu grawerowaniami. Zresztą – dla wielu osób czekolada to prawdziwe złoto.

Zestawy czekoladek w czekoladowym pantofelku – to również wybór dla prawdziwych koneserów czekolady. Składają się z czekoladowego pantofelka dość dużych rozmiarów oraz pralinek lub czekoladek umieszczonych w miejscu, gdzie znajduje się zazwyczaj stopa. Jest to idealny prezent, jeśli pragniemy obdarować naszą dziewczynę, narzeczoną lub żonę.

Warto również rozważyć zakup czekoladek zapakowanych w sposób imitujący kwiaty. Czekoladki takie tworzą podłużny, prostokątny blok, który z zewnątrz przypomina opakowanie na kwiaty. Jest ono ozdobione wstążką w kolorze intensywnej czerwieni oraz estetyczną kokardką. Oczywiście, wnętrze opakowania jest nie mniej atrakcyjne, niż jego zewnętrze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ